• Bakan Yardımcısı Akman, Orman ve Su İşleri Bakanlığı’ndaki görevine veda etti
  • Bakan Yardımcısı Akman, AB Nehir Havzaları Yönetim Planlarının Hazırlanması Projesi Açılış Toplantısına Katılım Sağladı
  • Bakan Yardımcısı Akman, Türkiye’de Taşkın Direktifinin Uygulanması için Kapasitenin Geliştirilmesi Projesi Kapanış Toplantısına katılım sağladı.
  • Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ve Bakan Yardımcısı Dr. Nurettin Akman Çankırı’da 5 Tesisin Temelini Attı 8 Tesisin Açılışını Gerçekleştirdi
  • Bakan Yardımcısı Akman, 81 İlde KAGEM Ormanları Projesi Açılış Töreni ve Ağaç Dikme Şenliğine katılım sağladı

 
 
 10.02.2015
Bakan Yardımcısı Akman, Orman ve Su İşleri Bakanlığı’ndaki görevine veda etti
Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Dr. Nurettin Akman, 7 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak Genel Seçimler nedeniyle 10 Şubat 2015 itibariyle görevinden istifa ederek, Bakanlıktan ayrıldı.
Devamı  
 
 
 03.02.2015
Bakan Yardımcısı Akman, AB Nehir Havzaları Yönetim Planlarının Hazırlanması Projesi Açılış Toplantısına Katılım Sağladı
Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Dr. Nurettin Akman, Su Yönetimi Genel Müdürlüğü tarafından, 3 Şubat 2015 tarihinde Ankara Wyndham Otel’de düzenlenen AB Nehir Havzaları Yönetim Planlarının Hazırlanması Projesi Açılış Toplantısına katılım sağladı.
Devamı  
 
 
 11.12.2014
Bakan Yardımcısı Akman, Türkiye’de Taşkın Direktifinin Uygulanması için Kapasitenin Geliştirilmesi Projesi Kapanış Toplantısına katılım sağladı.
Bakan Yardımcısı Akman, Türkiye’de Taşkın Direktifinin Uygulanması için Kapasitenin Geliştirilmesi Projesi Kapanış Toplantısına katılım sağladı.
Devamı  
 
 
 06.11.2014
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ve Bakan Yardımcısı Dr. Nurettin Akman Çankırı’da 5 Tesisin Temelini Attı 8 Tesisin Açılışını Gerçekleştirdi
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ve Bakan Yardımcısı Dr. Nurettin Akman Çankırı’da 5 Tesisin Temelini Attı 8 Tesisin Açılışını Gerçekleştirdi.
Devamı  


-->