AK Parti Tüzüğü AK İcraatlarÇANKIRI MİLLETVEKİLİMİZ SN. DR. NURETTİN AKMAN İSTANBUL ÇANKIRILILAR FEDERASYONU KONGRESİNDE DEĞERLİ HEMŞEHRİLERİMİZLE BERABERDİ. Haberler > ARŞİV


Çankırı Milletvekilimiz Dr. Nurettin AKMAN Geçen hafta Cumartesi günü İstanbul’da Savunma Sanayi Müsteşarlığımızın organize ettiği "YENİ TİP KARAKOL BOTU VE SAHİL GÜVENLİK ARAMA ve KURTARMA GEMİSİ PROJE TÖRENİ” ne Milli Savunma Komisyonu Sözcüsü olarak katıldı.
Çankırı Milletvekilimiz Dr. Nurettin AKMAN Geçen hafta Cumartesi günü İstanbul’da Savunma Sanayi Müsteşarlığımızın organize ettiği "YENİ TİP KARAKOL BOTU VE SAHİL GÜVENLİK ARAMA ve KURTARMA GEMİSİ PROJE TÖRENİ” ne Milli Savunma Komisyonu Sözcüsü olarak katıldı. Akşam üzeri ise “USTALARA YAŞARKEN SAYGI” PROGRAMI’nda Avrupa’da Türkiye’yi bir çok konuda temsil eden değerli büyüğümüz Avrupa Konseyi eski Başkan Yardımcısı, Çevre Komisyonu Başkanı ve Eski Milletvekili CEVDET AKÇALI’yı anma programına konuşmacı olarak katıldı.
Pazar günü ise İstanbul’da Şişli Kültür Merkezi’nde yapılan Çankırı Dernekler Federasyonu 1. Olağan Kongresi’nde hemşehrilerimizle birlikte olan Çankırı Milletvekili Sn. Dr. Nurettin AKMAN hemşehrilerimizi yalnız bırakmadı. İstanbul’daki hemşehrilerimizle beraber olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Sn. AKMAN İstanbul gibi Türkiye’mizin en büyük metropol ilinde Çankırılı vatandaşlarımızın birlik ve beraberlik içerisinde büyük başarılara imza atacağını belirtti. İstanbul’daki sisimiz olacak olan ve derneklerimizin birlik ve beraberlik içerisinde kurmuş olduğu Federasyonumuzun her zaman yanında olacağını ve Çankırı’mıza beraber hizmet edeceklerini belirten Sn. AKMAN “bu coşkunun ve heyecanın bitmemesini diledi ve Çankırı ilimize ve ilçelerimize getirilen hizmetleri ve değişimi ifade etti.
Çankırı Milletvekilimiz Sn. Dr. Nurettin AKMAN İstanbul’daki Çankırılı hemşehrilerimizi ziyaretlerinden sonra Pazar akşamı Ankara’ya döndü.
4.11.2008  


2007 Genel Seçim Sonuçları
2007 Çankırı Genel Seçim Sonuçları

Henüz bir duyurumuz yok Çankırıdaki ekonomik gelişmeleri nasıl değerlendiriyorsunuz ?

  Olumlu
  Olumsuz
  Fikrim yok


Diğer Anketler  Tüm Hakları Saklıdır © 2023