AK Parti Tüzüğü AK İcraatlarÇANKIRI´DA TOKİ KONUTLARINDA MUTLU SON Haberler > ARŞİV


KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ BAŞLIYOR !!!

ÇANKIRI İlimizde TOKİ Konutlarının yapımı devam etmektedir. ÇERKEŞ ve KURŞUNLU ilçelerimizdeki konutlar sahiplerine teslimi yani geçici kabul noktasına gelinmiştir.

 
Diğer yandan ÇANKIRI Merkez bu anlamda daha da önem arz etmektedir. Konu ile ilgili olarak Çankırı Milletvekili Dr. Nurettin AKMAN’ın açıklaması şöyledir.


“ÇANKIRI’mızda ilçelerimizin yanı sıra İl Merkezi’nde TOKİ tarafından yaptırılan sosyal konutların inşası hızla devam etmektedir.
Yıllardır üzerinde çalışılan ancak çeşitli sebeplerle bir türlü gerçekleştirilemeyen Kentsel Dönüşüm Projesi’nin ilk etabı olan DAMLANCA Mevkiindeki 280 konutun ihalesi; 30 Kasım 2010 saat 14:00’de TOKİ tarafından gerçekleştirilecektir. ÇANKIRI’mıza ve ev sahiplerine hayırlı olmasını diliyor, bu hususta büyük gayret gösteren başta Belediye Başkanımız Sn. İrfan DİNÇ olmak üzere tüm yetkililere şükranlarımı sunuyorum.


Kentsel Dönüşüm Projesi diğer etapları ile ilgili işlemler bitirildiğinde kale altına 3400 konut inşası gerçekleştirilmiş olacaktır.
Son yıllarda büyük gelişim gösteren ÇANKIRI’mızda; Kentsel Dönüşüm Projesi ile birlikte TOKİ inşaatları büyük bir eksikliği gidermiş olacak ve ilimiz tarihi dokusunun yanı sıra modern görünümüne de kavuşmuş olacaktır.”


Tekrar hayırlı olmasını dileğiyle selam ve saygılar sunarım.

25.10.2010  


2007 Genel Seçim Sonuçları
2007 Çankırı Genel Seçim Sonuçları

Henüz bir duyurumuz yok Çankırıdaki ekonomik gelişmeleri nasıl değerlendiriyorsunuz ?

  Olumlu
  Olumsuz
  Fikrim yok


Diğer Anketler  Tüm Hakları Saklıdır © 2023