AK Parti Tüzüğü AK İcraatlarÇANKIRILILAR ÜSTÜN HİZMET ÖDÜLÜ ALDILAR!!!! Haberler > ARŞİV


2010 TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ Üstün Hizmet Ödülleri bugün yapılan törenle sahiplerine verildi. ÇANKIRILI Dört hemşehrimizde bu ödüle layık görüldü.

2006 yılından itibaren ülkemize ve milletimize uluslar arası alanda hizmetlerde bulunan ve ülkemizin tanıtımına katkı sağlayan halkın refahı ve sosyal gelişimi alanında yararlı hizmetlerde bulunan kişilere verilen Üstün Hizmet Ödülü bu yıl Çankırı’dan 2 kişiye de layık görüldü.

 
Tekstil sektöründe 4000 çalışanı ile Türkiye’nin en büyük örme hazır giyim ihracatçısı, toplam 8 fabrika sahibi ve 130 engelliye iş imkanı sağlayan Çankırı’daki Heytekstil’in sahibi Sn. Aynur BEKTAŞ ile 2002 yılından bu yana öğrencilere burs imkanı veren Üniversite Vakfına bağışta bulunan, 8 adet akülü, 80 adet tekerlekli sandalye bağışlayan, Yatılı İlköğretim Okuluna laboratuar malzemesi alan Sn. Selahattin DÜZBASAN ödüllerini TBMM Başkanı Sn. Mehmet Ali ŞAHİN’in elinden aldılar.


Ayrıca Çankırı’mıza bu yılsonuna kadar 1 Milyar $ yatırım yapacak olan Yıldızlar Holding sahibi Sebahattin YILDIZ ve Çankırı’lı hemşehrimiz Mahmut YEŞİL’de Tekirdağ iline yaptığı hizmetlerden dolayı Üstün Hizmet Ödülüne layık görüldüler.


Bu hizmetlerinden dolayı hemşehrilerimizi ödüllere aday gösteren Çankırı Milletvekili Dr. Nurettin AKMAN Çankırı makus talihinden kurtuluyor, artık bizim ilimizde yatırım alan göç alan iller arasında. Bu yıl sonuna kadar Çankırı’mızda istihdam sorununun büyük bir ölçüde azalacağını ifade etti. Çankırı’lı bütün iş adamlarını memleketlerine yatırım ve hizmet için davet ettiğini ve gerekli bütün desteğin verileceğini söyledi.

 
Öğle yemeği ve çay ikram eden Dr. Nurettin AKMAN daha sonra misafirleri uğurladı

15.7.2010  


2007 Genel Seçim Sonuçları
2007 Çankırı Genel Seçim Sonuçları

Henüz bir duyurumuz yok Çankırıdaki ekonomik gelişmeleri nasıl değerlendiriyorsunuz ?

  Olumlu
  Olumsuz
  Fikrim yok


Diğer Anketler  Tüm Hakları Saklıdır © 2023