AK Parti Tüzüğü AK İcraatlarTBMM BAŞKANI´NA NEZAKET ZİYARETİ !!! Haberler > ARŞİV


Çankırı Sanayi ve Ticaret Odası heyeti ÇANKIRI Milletvekili Dr. Nurettin AKMAN ile TBMM Başkanı Sn. Mehmet Ali ŞAHİN´e nezaket ziyaretinde bulundu.
Çankırı Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Hayretin ÇELİKTEN ve Yönetim Kurulu Üyeleri TBMM Başkanı Sn. Mehmet Ali ŞAHİN’i makamında ziyaret etti. Oda heyetini karşılayan ve refakat eden Çankırı Milletvekili Dr. Nurettin AKMAN, TBMM Başkanı Mehmet Ali ŞAHİN’in kabulünden önce heyetle bir görüşme yaptı. Çankırı’da Organize Sanayi Bölgeleri’nin son durumları hakkında yapılan görüşmede Dr. AKMAN son yıllarda Organize Sanayi Bölgeleri’nin Çankırı’ya ekonomik ve sosyal bakımdan önemli bir ivme kazandırdığını söyledi. Paralelinde TOKİ Konutlarının bir an evvel bitirileceğini ve öncelikle fakir vatandaşlarımızın hiçbir karşılık ödemeden yeni sıcak evlerine kavuşacağını belirtti. Çankırı’ya yatırım yapmak isteyen yatırımcılara her anlamda kolaylık sağlandığını belirten Dr. AKMAN Sanayi Odamızın da bu gayretlere destek vermesini istedi.
Daha sonra Meclis Başkanı ile bir araya gelen heyet Çankırı Sanayisi hakkında TBMM Başkanı’na bilgi verdi ve sıkıntılarını aktardılar. TBMM Başkanı Sn. Mehmet Ali ŞAHİN’de Çankırı benim memleketim sizleri ağırlamaktan onur duyuyorum. Kişisel olarak öteden beri savunduğum görev Türkiye kalkınacak ve özel sektörle kalkınacak. Bu anlamda mevzuat açısından önemli mesafeler alındı. 2010 yılı derlenme toplanma yılı olacak. Hükümetin esnafa yönelik destek çalışmaları var dedi.
Daha sonra heyete öğle yemeği ikram eden Dr. Nurettin AKMAN Mecliste açılan fotoğraflarla 90. yıl konulu resim sergisini gezdirdi
8.4.2010  


2007 Genel Seçim Sonuçları
2007 Çankırı Genel Seçim Sonuçları

Henüz bir duyurumuz yok Çankırıdaki ekonomik gelişmeleri nasıl değerlendiriyorsunuz ?

  Olumlu
  Olumsuz
  Fikrim yok


Diğer Anketler  Tüm Hakları Saklıdır © 2023