AK Parti Tüzüğü AK İcraatlarBAŞBAKANIMIZ SN. RECEP TAYYİP ERDOĞAN YARENLER ŞEHRİNDE !!! Haberler > ARŞİV


ÇANKIRI Başbakanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN´ın onurlandırdığı tarihinin en büyük mitingine bugün şahit oldu.

ÇANKIRI tarihinin en büyük mitingine bugün şahit oldu. Yarenler diyarında tüm ilçelerimizin tek tek isimlerini sayarak selamlayan Sn. Başbakanımız geçtiğimiz Pazar günü elim bir kaza sonucu hayatlarını kaybeden yarenlerimize Allah’tan rahmet, yaralı kardeşlerimize acil şifalar dileyerek sözlerine başladı.

Çankırı Belediye Meydanı’nda toplanan yaklaşık 20.000 hemşehrimize hitap eden Sn. Başbakanımız İnciliçeşme, Karataş, Karatekin, Mimar Sinan ve Alibey Mahallelerinde TOKİ tarafından uygulanacak Kentsel Dönüşüm Projesinde vatandaşlarımızın hiçbir şekilde mağdur edilmeyeceğini, birileri tarafından uydurulan dedikoduların aslı olmadığını ve haklarının garantörünün kendisi olduğunu söyledi. Burada oturan dar gelirli insanımızın modern, yeşil alanı bol, sosyal donatıları ile güzel konutlarda oturmasını için Çankırı Milletvekillerimiz Dr. Nurettin AKMAN’ın, Suat KINIKLIOĞLU’nun ve Belediye Başkanımızın TOKİ Başkanı ile devamlı irtibatta olduklarını ve her şey istedikleri gibi olacağını, gönüllerinin rahat olmasını söyledi.

Başbakanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN ülkemizin dar boğazdan geçtiği şu dönemde halkımızın refahı için hazırlanan 5. ekonomik paketi de Çankırı’da açıkladı. 3 ay süre ile geçerli olacak KDV indirimlerinde “ İnşaat sektöründe talebin canlandırılmasına yönelik olarak yüzde 18´lik KDV´yi yüzde 8´e, tapu harcını binde 15´ten binde 5´e, mobilyada alınan KDV´yi yüzde 18´den yüzde 8´e, KOBİ´lerin kullandığı bazı sanayi ve iş makinelerinden alınan KDV´yi yüzde 18´den yüzde 8´e, bilişim ve büro mobilyalarından alınan KDV´yi yüzde 18´den yüzde 8´e indirdiklerini” söyledi.

26.3.2009  


2007 Genel Seçim Sonuçları
2007 Çankırı Genel Seçim Sonuçları

Henüz bir duyurumuz yok Çankırıdaki ekonomik gelişmeleri nasıl değerlendiriyorsunuz ?

  Olumlu
  Olumsuz
  Fikrim yok


Diğer Anketler  Tüm Hakları Saklıdır © 2023