AK Parti Tüzüğü AK İcraatlarADALET BAKANI SN. M. ALİ ŞAHİN ÇANKIRI´DA !!! Haberler > ARŞİV


Adalet Bakanımız Sn. Mehmet Ali ŞAHİN bir dizi mitinglere katılmak üzere Çankırı’ya geldi.

Adalet Bakanımız Sn. Mehmet Ali ŞAHİN bir dizi mitinglere katılmak üzere Çankırı’ya geldi. Çankırı Milletvekillerimiz Dr. Nurettin AKMAN ve Suat KINIKLIOĞLU birlikte Şabanözü, Çerkeş, Atkaracalar, Çardak, Kurşunlu ve Orta İlçelerimizdeki mitinge katıldı. Yağmur ve kar yağışına rağmen mitinglere katılım yoğun ve heyecan doruktaydı.


Yapılan mitinglerde Milletvekillerimiz ve Adalet Bakanımız; Belediye Başkan Adaylarımıza, İl Genel ve Belediye Meclis Üyesi adaylarımıza oy istediler.


Adalet Bakanımız Yarenler memleketi olan Çankırı’mız da yapılan hizmetler göz önünde, belediye başkanlarımız canla başla çalışmaktadırlar, hizmetler devam edecek dedi. Sn. Bakanımız sözlerine şöyle devam etti “bazı ilçelerimizde diğer partilerden yarışa katılan adaylardan, kazandıktan sonra AK PARTİ’ye geçeceklerinin duyumlarının alındığını söyleyerek bizler devşirme aday istemiyoruz, bu adayların partimize geçmeleri mümkün değildir” dedi.


Bu seçimlerin çok önemli olduğunu da belirten Sn. Bakanımız; herkesi sandığa gitmeye davet ederek, Partimiz adaylarına desteklerini istedi

25.3.2009  


2007 Genel Seçim Sonuçları
2007 Çankırı Genel Seçim Sonuçları

Henüz bir duyurumuz yok Çankırıdaki ekonomik gelişmeleri nasıl değerlendiriyorsunuz ?

  Olumlu
  Olumsuz
  Fikrim yok


Diğer Anketler  Tüm Hakları Saklıdır © 2023