AK Parti Tüzüğü AK İcraatlarDR. AKMAN SEÇİM ÇALIŞMALARI İÇİN ÇANKIRI´YA GİTTİ!!! Haberler > ARŞİV


29 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler için çalışmalar TBMM’nin de tatile girmesi ile hız kazandı. TBMM’nin 31 Marta kadar çalışmalarına ara vermesi sonucu milletvekilleri seçim bölgelerine gitti

29 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler için çalışmalar TBMM’nin de tatile girmesi ile hız kazandı. TBMM’nin 31 Marta kadar çalışmalarına ara vermesi sonucu milletvekilleri seçim bölgelerine gitti. Bu anlamda; Çankırı Milletvekili Dr. Nurettin AKMAN’da dün itibariyle Çankırı’ya gitti.


Seçim çalışmalarına Çerkeş İlçemizden başlayan Dr. AKMAN daha sonra Atkaracalar, Kurşunlu ve Orta ilçelerimize gitti. Çalışmalarında Belediye Başkan Adaylarımız ile esnaf ve halk ziyaretlerinde bulunan Dr. AKMAN barış içerisinde demokratik bir yarış istediklerini, seçimlerin birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhu içerisinde halkın her kesimi kucaklayan bir anlayışla yürütülmesi gerektiğini ifade etti. Dr. AKMAN “2004 seçimlerinde Halkımızın büyük teveccühü ile göreve gelen Ak Kadroların 5 yıllık hizmet sürelerinden sonra tekrar halkın önüne gelecek olan sandıktan yine halkımızın büyük teveccühü ile bu seçimleri kazanmak istiyoruz” dedi. Yapılan icraatların göz önünde olduğunu ve Ak Kadrolar sayesinde nereden nereye gelindiğini belirten Dr. AKMAN “yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” dedi. Birlik ve beraberlik ruhu içerisinde İl Genel Meclisi Üyelerimiz, Belediye Meclisi Üyelerimiz ve Belediye Başkanlarımız ile Çankırımıza gereken hizmetin el ele hep beraber yapılacaklarını söyleyen Dr. AKMAN bu hizmet yarışında aday olan Belediye Meclisi Üyelerimize, İl Genel Meclisi Üyelerimize ve Belediye Başkan Adaylarımıza seçimlerde başarılar diledi.

Çankırı Milletvekilimiz Dr. Nurettin AKMAN seçim çalışmalarına bugün Kızılırmak, Şabanözü, Eldivan ve Yapraklı ilçelerimizde devam edecek..

28.2.2009  


2007 Genel Seçim Sonuçları
2007 Çankırı Genel Seçim Sonuçları

Henüz bir duyurumuz yok Çankırıdaki ekonomik gelişmeleri nasıl değerlendiriyorsunuz ?

  Olumlu
  Olumsuz
  Fikrim yok


Diğer Anketler  Tüm Hakları Saklıdır © 2023