AK Parti Tüzüğü AK İcraatlarDR. AKMAN ADAY TANITIM PROGRAMINDA !!! Haberler > ARŞİV


AK PARTİ Çankırı Aday Tanıtım Programı Atatürk Kültür Merkezi’nde yapldı.

29 Mart 2009 Mahalli Seçimlerde Partimizin belirlediği İl ve İlçe Belediye Başkan adaylar, İl Genel ve Belediye Meclis Üyelerimiz coşkulu bir katılım ile yapılan törenle kamuoyuna tanıtıldı.

Törene katılan Çankırı Milletvekili, Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Dr. Nurettin AKMAN Mahalli Seçimlerde Çankırı Genelinde bütün ilçe belediyeleri kazanarak halkımızın teveccühüne bir kez daha layık olmak istediklerini belirtti. Dr. AKMAN sözlerine şöyle davam etti. “ Bundan 8 yıl önce çıkıtığımız ak yürüyüşte; bu ülkeyi, bu ülke insanını aydınlık yarınlara götürmek için başlattığımız bu mücadelede 29 Mart’ta 2nci defa sandık başına gitmiş olacağız. Barış içerisinde başlatılan bu mücadelede sloganlarmz "İŞİMİZ HİZMET, GÜCÜMÜZ MİLLET", "SEN TÜRKİYE´SİN BÜYÜK DÜŞÜN". Dünyaya süper güç olarak hükmetmiş bir ecdadımız var. Yavuz Sultan Selim büyük düşünmeseydi 12 senelik saltanat hayatında 24 milyon metrekarelik bir alana ulaşabilirmiydi? Kanuni Sultan Süleyman dünya haritasını eline alp, bu dünya bir kişiye az, iki kişiye fazla diyebilirmiydi? Siyasetçiler olarak bizde daima büyük düşünmek durumundayız. Bundan 5 yıl önce umudun tükendiği bir anda Anadolu insanının bağrından çıkan Recep Tayyip ERDOĞAN büyük düşünmeseydi bu anlamda teveccühe mazhar olabilirimiydi? Onun için diyoruz ki daha yapacak çok işimiz var daha yolun başındayız AKPARTİ mührü Türk siyasetine daha uzun yıllar vurulmaya devam edecektir. Biz bir dava anlayışıyla yola çıktık kardeşlik ruhu ile yola çıktık. Bu anlayış ümit ediyorum ki bizi daima muzaffer kılacaktır.” dedi.

Çankırı’da devam eden bütün hizmetlerin bu dönemde tamamlanacağını da söyleyen Dr. AKMAN bu seçim sürecinde Sn. Başbakanımızın 25 Mart 2009 günü Çankırı’ya gelerek halkımızla beraber olacağını söyledi. Bu hizmet yarışında aday gösterilen Belediye Başkanlarımıza, İl Genel ve Belediye Meclis Üyelerimize başarılar dileyen Dr. AKMAN "Durmak Yok, Hizmete Devam" diyerek konuşmasını tamamladı.

 

 

 

 

14.2.2009  


2007 Genel Seçim Sonuçları
2007 Çankırı Genel Seçim Sonuçları

Henüz bir duyurumuz yok Çankırıdaki ekonomik gelişmeleri nasıl değerlendiriyorsunuz ?

  Olumlu
  Olumsuz
  Fikrim yok


Diğer Anketler  Tüm Hakları Saklıdır © 2023