AK Parti Tüzüğü AK İcraatlarDR. AKMAN MÜŞAHİT EĞİTİMLERİNDE !!! Haberler > ARŞİV


29 Mart 2009 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimlerle ilgili olarak Çankırı Milletvekili,Dr. Nurettin AKMAN eğiticilerin eğitimi için görevlendirildiği İzmit, Kırklareli, Antalya ve Konya illerinde çalışmalarını tamamladı.

          29 Mart 2009 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimlerle ilgili olarak AK PARTİ Genel Başkanlığı tarafından hazırlanan seçim takvimi işlemeye devam ediyor. Bu süreçte; Çankırı Milletvekili, Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Dr. Nurettin AKMAN temayül yoklamaları ve eğiticilerin eğitimi için görevlendirildiği İzmit, Kırklareli, Antalya ve Konya illerinde çalışmalarını tamamladı.


          Başbakanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN’ın da belirttiği gibi “´Seçim sandıkta kazanılır. Aldığımız her oy aziz milletimizin bize birer emanetidir.” anlayışı ile il merkezlerinde yapılan ve tüm ilçelerimizde önceden belirlenen eğitimcileri kapsayan çalışmalara teşkilatlarımızın katılımı tam olmuştur.


          29 Mart 2009’da yapılacak olan yerel seçimlerde görevlendirilecek olan sandık müşahitlerinin en önemli görevinin; halkımız tarafından emanet edilen ve partimize verilen her oya sahip çıkmak olduğunu belirten Dr. AKMAN “AK Parti olarak bu emanete sahip çıkmamız gerekir. Emanete sahip çıkmak ise ancak bilgili ve bilinçli teşkilatçılarla mümkün olacaktır. Sandık başında görev yapan müşahitlerin yetki ve görevlerini bilmesi partinin haklarının korunması açısından son derece önemli olduğunu belirtti.”


          Yürütülen seçim çalışmaları ilgili olarak bir değerlendirme yapan Çankırı Milletvekili Dr. Nurettin AKMAN 2009 yerel seçimlerindeki hedefin; halkımızın büyük teveccühü ile Genel Seçimlerde alınan %47’nin üzerinde olduğunu belirtti ve AK PARTİ’nin milletin eseri olduğunu, seçimlerde adaletin, kalkınmanın ve demokrasinin kazanacağını söyledi

20.1.2009  


2007 Genel Seçim Sonuçları
2007 Çankırı Genel Seçim Sonuçları

Henüz bir duyurumuz yok Çankırıdaki ekonomik gelişmeleri nasıl değerlendiriyorsunuz ?

  Olumlu
  Olumsuz
  Fikrim yok


Diğer Anketler  Tüm Hakları Saklıdır © 2023