AK Parti Tüzüğü AK İcraatlarDR. AKMAN 13. İSTİŞARE TOPLANISI´NA KATILMAK ÜZERE KIZILCAHAMAM´DA Haberler > ARŞİV


Adalet ve Kalkınma Partisi Tanıtım ve Medya Başkanlığı, Mali ve İdari İşler Başkanlığı, Genel Sekreterlik ve Meclis Grup Başkanlığımızın düzenlemiş olduğu 13. İstişare Toplantısı Bu hafta sonu Kızılcahamam Asya Termal Tesislerinde yapılacak.

Adalet ve Kalkınma Partisi Tanıtım ve Medya Başkanlığı, Mali ve İdari İşler Başkanlığı, Genel Sekreterlik ve Meclis Grup Başkanlığımızın düzenlemiş olduğu 13. İstişare Toplantısı 28 – 29 - 30 Kasım 2008 tarihlerinde Kızılcahamam Asya Termal Tesislerinde yapılacak.


Toplantıya Kurucu Üyelerimiz, MKYK Üyelerimiz, Milletvekillerimiz, Gençlik ve Kadın Kollarımızın MYK Üyeleri iştirak edecekler.


Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN’ın Cumartesi günü yapacağı sunuş konuşması ile başlayacak olan toplantıda milletvekillerimizin tespit, izlenim ve görüşlerinin hükümet üyelerine aktarılması ve değerlendirilmesi bölümünde, gruplar halinde milletvekillerimiz bütün Bakanlarla bir araya gelecekler.


Bu anlamda; Çankırı Milletvekili Dr. Nurettin AKMAN’da daha önce hazırlanan Çankırı ile ilgili Bakanlıklarımızdan talep edilen hususların tekrar değerlendirilmesini ve Bakanlarımıza hatırlatılarak, Çankırımıza hizmetin en kısa ve en iyi şekilde gelmesini sağlamak amaçlı görüşmeler yapacak

28.11.2008  


2007 Genel Seçim Sonuçları
2007 Çankırı Genel Seçim Sonuçları

Henüz bir duyurumuz yok Çankırıdaki ekonomik gelişmeleri nasıl değerlendiriyorsunuz ?

  Olumlu
  Olumsuz
  Fikrim yok


Diğer Anketler  Tüm Hakları Saklıdır © 2023